Klīnika

Klīnika

Dr. Ģīļa privātklīnika dibināta 1992. gadā un jau vairāk nekā 20 gadu ieņem stabilu vietu plastikas ķirurģijas un estētiskās medicīnas nozarē un ir viena no retajām privātklīnikām Latvijā, kur pacientu ērtībai, informācijai un drošībai vienā ēkā izvietots gan konsultatīvais un administratīvais komplekss, gan operāciju bloks un dienas stacionārs.

Mūsu klīnikā strādā 25 profesionāļi – labi izglītoti, pieredzējuši un uzticami darbinieki, kuri rūpējas par pacientu labsajūtu un viņu vēlmju īstenošanu.

Plastiskās ķirurģijas klīnika atrodas ekskluzīvā vietā pašā Rīgas sirdī – Baznīcas ielā 31, no kuras paveras gleznains skats uz Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcu un citiem Rīgas arhitektūras šedevriem. Pie klīnikas atrodas daudzstāvu maksas autostāvvieta, un klīnika ir nodrošinājusi tās pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Ienākot klīnikā, jūs sagaidīs administratore Aiva Bitmete un klientu aprūpes koordinatore Iveta Ķirkuma.

Operāciju zāles personāls – ķirurgi Dr.med. Jānis Ģīlis, Dr. Jānis Lapiņš, Dr. Ansis Ģīlis, asistente Aivita Vitka, anesteziologi Kārlis Ozoliņš un Linda Peiča, anestēzijas-reanimācijas māsas Inga Augstkaliete, Inese Rātfeldere un Zaiga Lipša, operāciju māsa Inese Grjunberga un ķirurģiskās aprūpes māsa Tatjana Akritova. Viņi ikdienā ir kopā ar saviem pacientiem, gan operāciju zālē, gan intensīvās terapijas palātā pēc operācijas.

Pacientiem, kuri vēlas dažas dienas pēc operācijas atpūsties mediķu uzraudzībā, ir atvēlēta omulīga istaba.

Plastikas ķirurgs Jānis Ģīlis: “Privāta klīnika nozīmē personīgu atbildību.

Savā klīnikā mēs nodrošinām unikālus operāciju un aprūpes apstākļus, kas garantē labus rezultātus un absolūtu konfidencialitāti.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.