
01.05.2009.
„Plastikas ķirurģijas klīnika”, sadarbībā ar „Veselības centru 4” ir sagatavojusi īpašu dāvanu jaunajām māmiņām (līdz 2 g. pēc mazuļa dzimšanas).
Visu maija mēnesi būs spēkā īpaši draudzīgas cenas gan konsultācijām, gan arī operācijām* pie Dr.med. Jāņa Ģīļa gan „Plastikas ķirurģijas klīnikas” telpās, gan arī „Veselības centra 4” Skanstes ielas filiālē.
Piedāvājam Jums arī apmeklēt Dr.med. Jāņa Ģīļa un ķermeņa kopšanas speciālistes G.Puriņas lekciju par ķermeņa formu korekcijas iespējām.
Par detalizētāku informāciju un konsultāciju laikiem lūdzu sazināties ar „Plastikas ķirurģijas klīnikas” pacientu aprūpes koordinatorēm pa telefonu 67845208, 28300800 vai ar „Veselības centra 4 Estētiskās dermatoloģijas ķirurģijas klīniku” pa telefonu 67847102, 28381189.
Īpašais piedāvājums topošajām un jaunajām māmiņām (.pdf)
* maijā konsultētās pacientes operācijas ar atlaidēm varēs veikt arī vēl jūnija mēnesī!
