Jaunumi

Jaunumi

2011.12.30

Jūsu skaistums un veselība - mūsu prioritāte jau 20 gadus!

Iespēja īstenot Jūsu sapņus, kalpot Jūsu veselībai un darīt Jūs laimīgus ir bijis mūsu dzinulis visos laikos. Jūsu vēlmes un mūsu pieredze veido mūsu klīnikas veiksmes stāstu kas sākās pirms 20 gadiem...

2011.10.09

100 dāvanas Jums!

Atsaucoties lielajai interesei un tuvojoties ziemas dāvanu sezonai, arī šogad Dr. med. Jāņa Ģīļa privātklīnika jau ir sarūpējusi dāvanas savām esošajām un topošajām pacientēm.

2011.09.16

Trīs izplatītākie mīti un patiesība par krūšu palielināšanu

Krūšu palielināšana ir viena no vispieprasītākajām operācijām plastikas ķirurģijā, jo savu iespaidu atstāj gan svara izmaiņas, grūtniecība, bērnu zīdīšana, un, protams, gravitācija. Sievietes vēlas, lai krūtis pēc palielināšanas izskatītos dabiski skaistas, un pareizi izraudzīti implanti ļauj krūtīm izskatīties tik dabiski, ka nerodas aizdomas, ka rezultāts iegūts pateicoties ķirurga darbam.

2011.04.13

Sejas ovāla korekcija ar Silhouette Lift diegiem

Saudzīgi – bez apjomīgiem griezumiem un drenām, praktiski ar tūlītēju un ilgnoturīgu rezultātu, tikai 45 minūšu laikā – šie ir atslēgas vārdi jaunākajai un progresīvākai no sejas un kakla ādas atjaunināšanas metodēm – Silhouette Lift.

2011.02.03

Cilmes šūnu reinjekcijas plastikas ķirurģijā

Mūsu klīnika piedāvā jaunu pieeju estētiskajā plastikas un rekonstruktīvajā ķirurģijā – cilmes šūnām bagātinātu taukaudu reinjekcijas. Pasaules vadošie plastikas ķirurgi šo operāciju bez skalpeļa izmantošanas ir nodēvējuši par zinātnes un mākslas metodi.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.