Jaunumi

Jaunumi

2019.09.17

Ja plāno operāciju: ko zināt par laiku pirms un pēc tās?

Ja esi izlēmis veikt kādu plastikas ķirurģijas operāciju, svarīgi uzticēt savu veselību vienīgi sertificētam plastikas ķirurgam. Plastikas ķirurģijas klīnikā strādājam tikai ar augstākās kvalitātes produktiem, mūsdienīgām tehnoloģijām un nodrošinām maksimāli kvalitatīvus un drošus operāciju apstākļus. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku operācijas rezultātu, pievēršam lielu uzmanību gan pirmsoperācijas periodam – konsultācijai, pacientu aptaujām, pacientu veselības stāvokļa izvērtēšanai, lai būtu pārliecināti, ka pacients ir vesels un samazinātu iespējamos riskus, gan arī pēcoperācijas aprūpei, lai parūpētos par pacientu komfortu un apmierinātību.

2019.06.21

Priecīgus Līgo svētkus!

Informējam, ka 24.06. klīnika būs slēgta. 25.06 klīnika strādās, kā ierasts – no plkst. 8:00 līdz 18:00. Plastikas ķirurģijas klīnikas kolektīvs novēl skaistus un līksmus Līgo svētkus!

2019.03.08

Maijs - Īpašo Cenu Mēnesis Jaunajām Māmiņām!

Māmiņas veic svarīgāko uzdevumu pasaulē un ir pelnījušas izskatīties skaisti un starojoši!

Lai atzīmētu svētkus kopā, Plastikas ķirurģijas klīnika jaunajām māmiņām piedāvā īpašas cenas krūšu operācijām!

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.