Kāpēc Rīgā?

Kāpēc Rīgā?

Latvija – viegli aizsniedzama un pievilcīga medicīnas tūrisma valsts.

Pateicoties Starptautiskajai lidostai “Rīga” (RIX), Latvijas galvaspilsēta Rīga ir kļuvusi par Baltijas reģiona galveno gaisa satiksmes centru, kas saviem viesiem šobrīd nodrošina lidojumus uz 71 galamērķi visā pasaulē.

Rīga – senas vēstures ieskauta un kultūras vēsmu caurstrāvota iedvesmas pilsēta, kas nodrošinās jums interesanti pavadītu laiku pēcoperācijas atlabšanas periodā.

Latvijas mērenais klimats, kam nav raksturīgas krasas temperatūras svārstības, liels aukstums vai karstums, ir īpaši piemērots brūču sadzīšanas procesam pēcoperācijas periodā.

Veselība ir viena no būtiskākajām dzīves kvalitātēm, un mēs esam gatavi sniegt jums nerimstošu atbalstu visā ārstēšanas procesa laikā – sākot no ceļojuma organizēšanas un jums piemērotāko speciālistu atlases līdz pat patīkamai laika pavadīšanai. 

Laipni lūdzam Latvijā!

Skaistumkopšana un medicīniskā rehabilitācija

Krūts vēzis

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.