Klīnika

Klīnika

Dr.med. Jāņa Ģīļa privātklīnika dibināta 1992. gadā un jau vairāk nekā 25 gadus ieņem stabilu vietu plastikas ķirurģijas un estētiskās medicīnas nozarē. Pacientu ērtībai, informācijai un drošībai vienā ēkā izvietots gan konsultatīvais un administratīvais komplekss, gan operāciju bloks un dienas stacionārs. Klīnikā nodrošinām vides pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti un īpašām vajadzībām. 

Mūsu klīnikā strādā 25 profesionāļi – labi izglītoti, pieredzējuši un uzticami darbinieki, kuri rūpējas par pacientu labsajūtu un viņu vēlmju īstenošanu.

Plastikas ķirurģijas klīnika atrodas ekskluzīvā vietā pašā Rīgas sirdī – Baznīcas ielā 31, no kuras paveras gleznains skats uz Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcu un citiem Rīgas arhitektūras šedevriem. Pie klīnikas atrodas daudzstāvu maksas autostāvvieta, un klīnika ir nodrošinājusi tās pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Plastikas ķirurgs Jānis Ģīlis: “Privāta klīnika nozīmē personīgu atbildībuSavā klīnikā mēs nodrošinām unikālus operāciju un aprūpes apstākļus, kas garantē labus rezultātus un absolūtu konfidencialitāti."

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.