Mēs par skaistām māmiņām!

2010-05-17

Ar šī gada maiju dr. med. Jāņa Ģīla Privātklīnika ir uzsākusi sirsnīgu sadarbību ar Latvijas pirmo māmiņu apvienību - Māmiņu klubu, un ir plānots to turpināt līdz pat gada beigām.

Šajā sakarā mūsu klīnika piedāvā īpašas cenas jaunajām māmiņām operācijām, kas ir saistītas ar krūšu un vēderu skaistumu. 

Sīkāku informāciju par akcijas noteikumiem un cenām Jūs saņemsiet pie mums klīnikā vai zvanot mūsu pacientu aprūpes koordinatorēm pa pilsētas telefonu 67845208 vai mobilo līniju 28300800.

Sadarbības ietvaros dr. J.Ģīlis piedalījās Māmiņu kluba  TV raidījumā, kurā sniedza  konsultācijas divām jaunajām māmiņām pēc mazuļa zīdīšanas beigām par krūšu korekcijas un palielināšanas iespējām. Raidījums būs redzams 23. maijā TV3 pl. 8:25 no rīta.

http://www.maminuklubs.lv/

Māmiņu klubam, sadarbojoties ar  Sieviešu klubu, notiks saistošas lekcijas par skaistuma tēmu un tikšanās ar dakteri, kuru ietvaros Jūs gūsiet ieskatu plastikas ķirurģijas un estētiskās medicīnas aktualitātēs un iespējās. Pirmā no tām jau 27. maijā. Papildus informāciju skatieties: 
http://www.sieviesuklubs.lv/jaunumi/kluba-nodarbibas-un-pasakumi/skaistuma-diena-27.maija-piesakies/

Sekojiet arī Latvijas radio 1 „Māmiņu kluba” raidījumiem, kuros viesosies gan dr. J.Ģīlis, gan arī citi sieviešu veselības speciālisti, lai runātu par mūsdienu skaistumu un medicīnas iespējām.

Mīļas māmiņas, nekautrējaties, neaizmirstiet parūpēties arī par sevi, savu labsajūtu un skaistumu!

Atpakaļ

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.