Procedūru izvēlne

Sēžas skulpturēšana

Sēžas skulpturēšanu veic gan vīriešiem, gan sievietēm, lai uzlabotu vai līdzsvarotu ķermeņa formas, modelējot sēžas kontūras.

Sēžu skulpturē, izmantojot silikona implantus vai paša taukaudus. Visbiežāk pacientiem, kuri vēlas veikt šo operāciju, šajā zonā nav taukaudu, vai arī nav bijis iespējams izveidot proporcionālus sēžas muskuļus.

Operācija ilgst 2 stundas. Ķirurgs veido iegriezumus vietās, kur sēža pāriet augšstilbā, vai krokā pie tūpļa, lai izveidotu kabatiņu, kurā ievieto implantu vai iepriekš sagatavotus pacienta taukaudus.

Operācija norit vispārējā narkozē. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāpavada 1–2 diennaktis.

Lai mazinātu pietūkumu pēc operācijas, ieteicams valkāt kompresijas apģērbu.

Pirmajās dienās pēc operācijas var būt sāpes, nejutīgums, pietūkums un zilumi. Pirmās divas trīs nedēļas pēc operācijas ir jāizvairās no sēdēšanas un gulēšanas uz muguras.

Iespējamie riski: asiņošana, infekcija, nervu vai muskuļu bojājums. Implants var novirzīties, tādējādi viena sēžas puse var vizuāli atšķirties no otras.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes, kamēr pacients pilnībā ir atveseļojies.

 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.