Procedūru izvēlne

Tauku atsūkšana

Daudziem cilvēkiem vispārējais zemādas tauku slānis ir plāns, tomēr kādā ķermeņa vietā ir izveidojušies krietni uzkrājumi. Īpaši tas raksturīgs sievietēm – augšstilbu sānos veidojas sabiezējumi, ko grūti noslēpt pat ar speciāli piemeklētu apģērbu. Savukārt vīriešiem, dažiem pat agrā jaunībā, tauki mēdz uzkrāties uz vēdera un pazodē.

Ar tauku atsūkšanas jeb lipektomijas metodi iespējams likvidēt nevēlamo tauku slāni no problēmzonām, ja tie izveidojušies:

  • augšstilbu sānos,
  • apakšstilbu un potīšu rajonā,
  • vēdera un gurnu rajonā,
  • pazodē.

Metode iekarojusi plašu popularitāti visā pasaulē, jo efekts ir tūlītējs, acīmredzams un saglabājas visas dzīves garumā, jo likvidētās tauku šūnas neatjaunojas.

Pirms lipektomijas procedūras zonās, kur paredzēts samazināt taukus, ievada speciālu preparātu, kas tos sašķidrina. Pēc tam veic tauku atsūkšanu ar vakuumiekārtu. Ja jālikvidē neliels tauku daudzums, operāciju var veikt vietējā anestēzijā, bet, ja jāatbrīvojas no lielāka tauku daudzuma, operācija norit vispārējā narkozē.

Stacionārā mediķu uzraudzībā pēc operācijas jāuzturas 1diennakti.

Lai ātrāk sasniegtu labu kosmētisko efektu, pēc lipektomijas apmēram vienu mēnesi jāvalkā cieši piegulošs apģērbs, kas mazina audu tūsku.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes, kamēr pacients pilnībā ir atveseļojies. 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.