Procedūru izvēlne

Hialuronskābes injekcijas

Hialuronskābes injekcijas palīdz uzlabot ādas izskatu ar pilnīgi dabīgu vielu, kas sniedz redzamu, ilgstoši noturīgu estētisku rezultātu.

Hialuronskābes filleri ir labi piemēroti, lai iegūtu izteiktākas sejas kontūras, pilnīgākas lūpas vai izlīdzinātu jau izveidojušās grumbas un krunciņas.

Hialuronskābe mūsu ķermenī piesaista ūdeni, mitrina ādu un piešķir tai tilpumu. Tā ir dabīga viela, kas veidojas mūsu organismā, bet gadu gaitā tās sintēze pakāpeniski samazinās.

Vienkārša injekcija ar kristāldzidru hialuronskābes gelu aizstāj zaudēto apjomu, uzlabo sejas līnijas, padara lūpas pilnīgākas, izlīdzina grumbas un krunciņas.

Procedūra ilgst 20–30 minūtes. Pirms tam nav nepieciešamas proves. Līdzeklis tiek ievadīts zemādā, palielinot ādas tilpumu. Rezultāts ir redzams uzreiz.

Injekcijas efekts saglabājas no 6 līdz 12 mēnešiem. Hialuronskābe piešķir ādai tilpumu, neizmainot sejas vaibstus. Tomēr iegūtais efekts nav pastāvīgs, jo hialuronskābe laika gaitā organismā dabīgā ceļā uzsūcas un noārdās. Lai iegūtu ilgnoturīgu efektu, procedūra jāatkārto. Audi dažkārt saglabā iegūto formu, un grumbas vairs neveidojas.

Plastikas ķirurgu pieredze rāda, ka cīņā ar novecošanās pazīmēm savlaicīgi veiktas nelielas sejas atsvaidzināšanas procedūras sniedz gan lieliskus uzlabojumus, gan ietaupa laiku un naudu.

Mūsu klīnikas speciālisti pārzina plašu metožu klāstu un iesaka katram individuāli piemērotākās injekcijas vai to kombināciju.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.