Procedūru izvēlne

Taukaudu reinjekcija

Ķermeņa tauki ir lielisks mīksto audu aizpildīšanas materiāls. Izmantojot injekciju metodi, taukaudi tiek pārvietoti no vienas ķermeņa daļas uz citu, lai mainītu sejas kontūras, samazinātu mīmikas krunciņas, tā sauktās vārnu kājiņas un krunkas starp degunu un lūpām (smaida līnijas), kā arī piešķirtu izteiktu formu, piemēram, vaigiem, zodam vai citām ķermeņa daļām. Tos arī var izmantot, lai aizpildītu rētainas vietas jebkurā ķermeņa daļā. Taukaudu injekciju iedarbība nav ilgstoša, tādēļ var būt vajadzīga efektīva uzturēšanas programma.

Procedūras laikā no donora vietas (piemēram, vēdera, sēžas vai augšstilba) tiek izņemtas tauku šūnas. Tās attīra un injicē uzlabojamajā vietā, iepriekš veicot lokālo anestēziju. Nepieciešamos taukaudus var iegūt arī liposkulptūras jeb tauku atsūkšanas procedūras laikā.

Procedūra ilgst līdz vienai stundai. Taukaudi tiek ņemti no pacienta paša ķermeņa, tāpēc iepriekšēja pārbaude nav vajadzīga, jo organisms tos nemēdz atgrūst. Pietūkums un zilumi pēc operācijas izzūd aptuveni divās nedēļās.

Rezultātu noturība dažādiem pacientiem var būtiski atšķirties. 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.