Procedūru izvēlne

Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšana ir ķirurģiska operācija, kuras laikā ar implantiem tiek uzlabota krūšu forma un izmērs. To veic vairāku iemeslu dēļ:

  • lai uzlabotu ķermeņa kontūras sievietēm, kuras personīgu iemeslu dēļ uzskata, ka viņu krūtis ir pārāk mazas,
  • lai atgūtu zaudēto krūšu tilpumu, kas samazinājies pēc grūtniecības, svara zuduma vai novecošanas rezultātā,
  • lai novērstu krūšu asimetriju,
  • ja nepieciešama krūšu rekonstrukcija pēc onkoloģiskas operācijas.

Krūšu palielināšanas operācijā izmanto implantus, ko ievieto tieši zem krūts dziedzeraudiem vai dziļāk – zem krūškurvja priekšējās sienas muskuļa.

Implantu izvēle ir ļoti plaša, tie ir dažādu izmēru, tilpumu un formu, lai individuāli katrai sievietei varētu atrast vispiemērotāko.

Silikona implantiem ir vairākslāņu gluds vai teksturēts silikona apvalks. Tie ir pildīti ar silikona gelu. Ir pieejami arī sālsūdens implanti.

Silikons ir ļoti plaši lietots un nepieciešams materiāls mūsu ikdienā. To izmanto visās medicīnas jomās, arī ķirurģijā – implantus, protēzes un citas medicīniskās ierīces, kas ir labākā izvēle arī estētiskajām un rekonstruktīvajām operācijām.

Līdzšinējie medicīniskie pētījumi liecina, ka ar silikona gelu pildīti krūšu implanti neizraisa silikona alerģiju, silikona intoksikāciju un nepaaugstina audzēju veidošanās risku. Silikona implanti neietekmē sievietes veselību, grūtniecības norisi, kā arī netraucē barot ar krūti.

Nav pamata domāt, ka dzīves laikā profilaktiskos nolūkos implanti būtu jāmaina pret citiem.

Ievietojot implantus, griezuma līnijas ir mazas. Parasti tiek izvēlēta viena no trim lokalizācijas vietām: zem krūts, gar areolas apakšējo malu vai padusēs. Grieziena līnijas veido tā, lai rētas būtu pēc iespējas nemanāmākas. Ar laiku rētas kļūst gandrīz neredzamas.

Krūšu palielināšanas operācija tiek veikta vispārējā narkozē. Stacionārā mediķu uzraudzībā ir jāpavada tikai viena diennakts.

Lai panāktu labāku kosmētisko efektu pēc operācijas, ieteicams vienu mēnesi valkāt īpašu pēcoperācijas krūšturi. Tas mazina tūsku, uzlabo krūšu izskatu un ļauj justies komfortablāk.

Jaunais krūšu izskats dod lielāku brīvību apģērba, apakšveļas un peldkostīmu izvēlē un ļauj justies daudz pārliecinošāk un brīvāk visās dzīves situācijās.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.