Procedūru izvēlne

Krūšu samazināšana

Ja krūtis ir pārāk lielas, krūšu samazināšanas operācija spēj ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti.

Smagas un lielas krūtis nieži vien izraisa kakla, muguras un plecu sāpes, kā arī fiziskas un psihoemocionālas problēmas.

Krūšu samazināšanas operācijas ieguvums nav tikai mazākas un skaistākas krūtis. Tā atbrīvo no psiholoģiska un emocionāla diskomforta, un sniedz kustību brīvību sporta nodarbībās, fiziskajās aktivitātēs un daudz lielāku iespēju apģērba izvēlē.

Operācijas gaitā tiek noņemts liekais krūts dziedzera tilpums un āda, krūtis iegūst skaistas proporcijas. Ja nepieciešams, veic arī areolas korekciju.

Krūšu samazināšanas operācija neietekmē nākamo grūtniecību, kā arī iespēju barot bērnu, jo operācijas laikā piena dziedzeru izvadceļi un krūtsgali netiek traumēti.

Krūšu samazināšanas operāciju var veikt jebkurā vecumā, tomēr plastikas ķirurgi parasti rekomendē to darīt, kad krūšu attīstība ir beigusies.

Iespējams samazināt jebkura izmēra krūtis.

Pieredzējis ķirurgs palīdz izvēlēties katrai sievietei piemērotāko operācijas metodi, ko nosaka individuālās anatomiskās īpatnības un vēlmes pēc konkrēta rezultāta.

Atkarībā no krūšu noslīdējuma pakāpes var izmantot dažādas griezuma tehnikas, bet visbiežāk viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais iet vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai un, ja nepieciešams, trešais grieziens zem krūts, kas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā.

Brūču sadzīšanai nepieciešama viena divas nedēļas, un rētas ar laiku kļūst nemanāmākas.

Krūšu pacelšanas operācija tiek veikta vispārējā narkozē. Stacionārā mediķu uzraudzībā ir jāpavada tikai viena diennakts.

Lai panāktu labāku kosmētisko efektu, vienu mēnesi pēc operācijas ieteicams valkāt speciālu pēcoperācijas krūšturi. Tas mazina tūsku un uzlabo krūšu izskatu, un ļauj justies komfortablāk.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.