Procedūru izvēlne

Sejas ovāla korekcijas

Seja ir kā mūsu katra personības vizītkarte, un ir tikai cilvēcīgi vēlēties justies un izskatīties labi. Laikam ejot, mūsu organismā noris dabīgās novecošanas process, kas skar arī sejas ādu. Šis process norit lēnām, ja vien paši to nestimulējam, veltot pārāk maz laika atpūtai, smēķējot vai uzturoties piesmēķētās telpās, pastiprināti sauļojoties vai nepietiekami rūpējoties par savu sejas ādu.

Novecošanas process mums katram norit ļoti individuāli, tomēr, pārkāpjot 40 gadu slieksni, pirmās pazīmes kļūst acīm redzamas.

Sejas un kakla āda kļūst sausāka, tāpēc tā straujāk zaudē elastību. Parādās pirmās mazās krunciņas ap acīm un muti. Lūpu āda ir īpaši maiga un plāna, tādēļ, ja netiek nodrošināta nepieciešamā kopšana, novecošanas ietekme ap lūpām manāma agrāk. Sejas audi un taukaudi palēnām sāk noslīdēt uz leju, izmainot sejas ovāla līniju, un asinsvadu tīklojumi sejas ādā kļūst aizvien redzamāki.

Plastikas ķirurgu pieredze rāda, ka cīņā ar novecošanās pazīmēm labi palīdz savlaicīgi veiktas nelielas sejas rejuvenācijas (atsvaidzināšanas) procedūras, kas sniedz gan redzamus lieliskus uzlabojumus, gan ietaupa laiku un naudu.

Mūsdienu medicīna un zinātne sniedz visas iespējas novecot skaisti. Ir lieliska sajūta ar patiku vērties spogulī un neapgrūtināt sevi ar mūžseno jautājumu: “Vai es izskatos tieši tik veca, cik man ir gadu?” 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.