Taukaudu lāzerlipolīze ar SmartLipo

Procedūru izvēlne

Taukaudu lāzerlipolīze ar SmartLipo

Lāzerlipolīze jeb taukšūnu sašķelšana ar lāzeru ir mazinvazīva ķirurģiska manipulācija ar speciālu lāzeriekārtu SmartLipo.

Lāzerapstrādei ir 4 veidu iedarbība: taukšūnu sašķelšana, ādas tonusa un kolagēna sintēzes stimulācija, asinsvadu koagulācija apstrādes zonā, un ādas elasticitātes nostiprināšana.

Procedūra tiek veikta ambulatoros apstākļos vietējā vai vispārējā anestēzijā, tā ir maztraumatiska un nesāpīga, turklāt to var lietot kombinācijā ar klasisko vakuuma tauku atsūkšanas metodi. SmartLipo procedūras ilgums ir 60–90 minūtes.

Sašķelttos taukus dabīgi organisma procesi pakāpeniski 1–4 mēnešos izvada no ķermeņa.

SmartLipo lāzerlipolīze ir piemērota nelielu tauku izgulsnējumu pirmreizējai korekcijai vai kā papildu procedūra klasiskajai tauku atsūkšanai.

Korekcijas zonas: dubultzods, nokareni vaigi, augšdelmu iekšpuse, tauku izgulsnējumi ceļgalu zonā, nelieli tauku izgulsnējumi uz muguras, vēdera un citur.

Procedūra neatstāj manāmas rētas; pirmās apjoma izmaiņas var novērot pēc mēneša, iegūto rezultātu pilnībā var novērtēt pēc 3–4 mēnešiem. Gadījumā ja efekts nav pietiekams, manipulāciju var atkārtot pēc 4 mēnešiem.

Pēc procedūras 3–5 dienas ieteicams lietot īpašu kompresijas apģērbu. Šajā laikā jāizvairās no pastiprināta siltuma vai aukstuma iedarbības uz apstrādāto zonu, vēlams ierobežot fizisko slodzi.

Atkarībā no procedūras ilguma klīnikā ir jāpavada tikai dažas stundas.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes, kamēr pacients pilnībā ir atveseļojies.

Mūsu klīnikas speciālisti pārzina plašu metožu klāstu un iesaka katram individuāli piemērotāko operāciju un procedūru kombināciju.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.