Krūšu pacelšana un formas korekcija

Procedūru izvēlne

Krūšu pacelšana un formas korekcija

Tām sievietēm, kuras vēlas, lai krūtis būtu tvirtākas, ne tik noslīdējušas un izskatītos jaunavīgākas, labs risinājums ir ķirurģiska krūšu pacelšana jeb mastopeksija.

Krūšu pacelšana var atjaunot figūras aprises, tā palīdz atgūt gravitācijas rezultātā zudušo kādreizējo krūšu apjomu un formu. Operācija novērš krūšu noslīdējumu un, ja nepieciešams, uzlabo areolu izskatu un to atrašanās vietu.

Ja gadu gaitā vai pēc bērna barošanas ir zaudēts krūšu tilpums un ir vēlme tās padarīt kuplākas, veicot krūšu pacelšanas operāciju, vienlaikus var ievietot implantus, tādējādi palielinot krūtis līdz vēlamajam izmēram.

Daudzos gadījumos sievietes vēlas pacelt krūtis, lai koriģētu iedzimtu asimetriju, ja viena krūts ir labi attīstīta, bet otra neattīstīta.

Krūšu pacelšanas operāciju vai asimetrijas korekcijas operāciju var veikt jebkurā vecumā, tomēr plastikas ķirurgi parasti rekomendē to darīt, kad krūšu attīstība ir beigusies.

Krūšu pacelšanas operācija neietekmē nākamo grūtniecību, kā arī iespēju barot bērnu ar krūti, jo operācijas laikā piena dziedzeru izvadceļi un krūtsgali netiek traumēti.

Iespējams pacelt jebkura izmēra krūtis.

Izvērtējot individuālās anatomiskās īpatnības un vēlmes pēc konkrēta rezultāta, pieredzējis ķirurgs palīdz izvēlēties piemērotāko operācijas metodi.

Atkarībā no krūšu noslīdējuma pakāpes var izmantot dažādas griezuma tehnikas, bet visbiežāk viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais iet vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai un, ja nepieciešams, trešais grieziens zem krūts, kas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā.

Kad izgriezta liekā āda un izveidota krūts vēlamā forma, areola un krūtsgals nostājas augstākā pozīcijā. Brūču sadzīšanai nepieciešamas viena divas nedēļas, rētas ar laiku kļūst nemanāmākas.

Krūšu pacelšanas operācija tiek veikta vispārējā narkozē.

Stacionārā mediķu uzraudzībā ir jāpavada tikai viena diennakts.

Lai panāktu labāku kosmētisko efektu, vienu mēnesi pēc operācijas ieteicams valkāt speciālu pēcoperācijas krūšturi. Tas mazina tūsku, uzlabo krūšu izskatu un ļauj justies komfortablāk.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes, kamēr pacients pilnībā ir atveseļojies.

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.