Procedūru izvēlne

Acu plakstiņu korekcija

Grumbas jeb tā dēvētās vārnu kājiņas acu kaktiņos, maisiņi un tumši loki zem acīm, kā arī liekās ādas krokas augšējo un apakšējo plakstiņu apvidū padara mūsu seju nogurušu, vecāku , arī acis šķiet bēdīgas.

Kosmētiskā acu plakstiņu operācijā likvidē liekos tauku spilventiņus un grumbas, apakšējo plakstiņu noslīdējušo ādu, maisiņus zem acīm, un savelk augšējo plakstiņu ādu.

Ieguvums: možāks, jaunāks izskats, kā pēc labas atpūtas.

Acu plakstiņu operāciju var veikt jebkurā vecumā.

Plakstiņu operāciju veic ne tikai, lai koriģētu problēmas, ko rada dabiskā novecošanās, bet arī lai novērstu iedzimtas īpatnības.

Augšējo plakstiņu operācijā griezuma līnijas nomaskē augšējā plakstiņa krokā, bet apakšējo plakstiņu operācijas griezuma līnija tiek paslēpta tieši zem skropstu līnijas. Ar laiku rētas kļūst gandrīz nemanāmas.

Operāciju veic lokālā anestēzijā, pāris stundas pēc operācijas jau var doties mājās.

Pirmās dienas pēc operācijas ap acīm ir tūska un zilumi, kas izzūd 7–10 dienās.

Klīnikas personāls uzņemas rūpes par katru pacientu, kamēr tas pilnībā atveseļojas.

Savlaicīgi veiktas sejas atsvaidzināšanas procedūras sniedz acīmredzamus uzlabojumus, kas palēnina novecošanās izpausmju attīstību, un vienlaikus ietaupa laiku un naudu.

Mūsu klīnikas speciālisti pārzina plašu metožu klāstu un iesaka katram individuāli piemērotāko procedūru vai procedūru kombināciju.

 

Piesakies konsultācijai

Sadarbības partneri

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes funkcionalitātes nolūkos.Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai www.gilis.lv . Sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu šajā tīmekļa vietnē ir pieejama mūsu privātuma politikā.